Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą z siedzibą w Gdańsku, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, najrzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządu terytorialnego.

Mottem Kancelarii są słynne słowa chińskiego filozofa Mencjusza, który stwierdził, że „Prawa nie działają same z siebie”. Dlatego też rozumiejąc potrzeby klientów, ich problemy oraz wątpliwości, naczelnym zadaniem, jakie stawia przed sobą Kancelaria, jest sprawić, aby owe prawa w każdym przypadku zadziałały z korzyścią dla klientów Kancelarii.

Jeżeli więc zmagasz się z problemem prawnym lub planujesz podjąć odpowiednie działania w związku z doznanym wypadkiem komunikacyjnym bądź błędem medycznym i chciałbyś uzyskać z tego tytułu odszkodowanie bądź zadośćuczynienie, chciałbyś przeprowadzić rozwód lub sprawę o alimenty albo też zmagasz się z nieuczciwym lub nierzetelnym kontrahentem, czy zawiłą sprawą o spadek lub zachowek, nasza Kancelaria pozostaje w gotowości do pomocy, zarówno poprzez udzielenie porad prawnych czy przygotowanie pism, jak i w ramach pełnej reprezentacji prawnej na wszystkich etapach postępowania.

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych głównie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i jego okolic (Elbląg, Kościerzyna, Kartuzy, Wejherowo, Lębork, Słupsk), jednakże zawsze, gdy wymagają tego interesy reprezentowanych przez Kancelarię klientów, Kancelaria świadczy swoje usługi również w innych miastach na terenie całego kraju, w tym prowadzi obsługę prawną w języku angielskim.

Co wyróżnia naszą Kancelarię od pozostałych? Otóż my robimy to, na czym bardzo dobrze się znamy i w czym mamy ogromne doświadczenie, a jeśli chodzi o sektor małych i średnich kancelarii na rynku gdańskim i trójmiejskim, to nasza przewaga polega na tym, że dzięki kilkuosobowemu zespołowi jesteśmy w stanie zająć się zleconą sprawą w przystępnych terminach, a kiedy wymaga tego konkretna sprawa – niezwłocznie. Szybkie działanie Kancelarii pozwala nie tylko na podejmowanie właściwych decyzji w wymaganych przepisami terminach, lecz również, a może przede wszystkim, daje często szansę na znaczne ograniczenie związanych ze sprawą kosztów.